Hakkında

26 Kasım 1988 yılında Balıkesir’de doğdum. İlköğretim ve lise yıllarım yine Balıkesir’de geçti. Üniversite eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde tamamladım. Öğrencilik yıllarım boyunca teknoloji sitelerinde editörlük ve çevirmenlik yaptım. Şu anda bu görevime Turkcell Blog’ta teknoloji ve dijital pazarlama editörü olarak devam ediyorum.

Mezun olduktan sonra dijital pazarlama ve iletişim uzmanı olarak sektöre giriş yaptım. Bir süre sonra bu işten ayrılarak Uluslararası Pazarlama Sorumlusu olarak çalışma hayatıma devam ettim, fakat dijital dünyaya daha fazla uzak kalamayacağımı anlayarak, bu işten de ayrıldım. Daha sonra sosyal medya operasyon sorumlusu ve proje yöneticisi olarak dijital ajanslarda çalıştım. Ajanslardaki serüvenim de pek uzun sürmedi. En iyisi ben kendi işimi yapayım diyerek; içerik pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, online reklamcılık konularında firmalara dijital iletişim uzmanı olarak destek verdim.

Yukarıda saydıklarımdan benim için en önemli konu içerik pazarlamaydı. Bu yüzden hayatımın en doğru hamlesinde bulunarak,  ”Mıknatıs Content Agency” i kurdum.

Peki Mıknatıs Content Agency adı altında neler yapıyorsunuz derseniz; sitenin hakkımızda kısmını olduğu gibi size aktarıyorum.

Mıknatıs; 2015 yılında markanıza değer katmak, sektörünüze uygun dijital içerik çözümleri geliştirerek, fark yaratmanızı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Sosyal medyanın içinde doğan, içeriğin dijital pazarlamanın en önemli basamağı olduğuna inanan; genç, dinamik ve heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyen bir ekibiz.

Varmak istediğiniz hedefleri dinler, rakiplerinizi araştırır; üstüne bir de yaratıcılığımızı katarak insanları mıknatıs gibi çekecek en uygun içerik çözümlerini markanıza sunarız.

Markanızın sesini, hedef kitlenize duyurmanız için biz çoktan hazırız. Ya siz?

İşte böyle…

İçeriğin görseller aracılığıyla daha fazla insana ulaştığını düşündüğüm için, infografik şu an en değer verdiğim konu ve bu alandaki çalışmalarım hızla devam ediyor.

Bu siteyi açma amacım ise: Bilgi sahibi olduğum konularda ziyaretçilerime açıklayıcı, bilgilendirici içerikler sunmak, bu konularda danışmanlık hizmeti almak isteyenlere bir nebze olsun yardımcı olmak ve ülkemizin yeni yeni adapte olmaya başladığı bu dijital süreçte firmalara katkı sağlamak.

John Nalder’in bir sözü vardır: Zaman, teknoloji ile birlikte çalışan eğitimcilerin zamanıdır diye. Bu sözden ve teknolojik alanda yaşanan bu devrimden yola çıkarak, sizi de bu teknoloji devriminin bir parçası olmaya davet ediyorum. Hayatınızda bir şeylerin değişmesini istiyorsanız hareket geçin.

Düzenleme 2019: Bir de Instagram sayfam var hobilik: bismoothie

11 yorum “Hakkında

  1. Dolu dolu bir yaşantınız varmış. Ayrıca adeta hayatınız boyunca dijital dünyadan kopamamışsınız 🙂

  2. Mükemmel bir iş yapıyorsunuz. Kıymetinizin bilinmesi dilekleri ile başarılar sizin olsun.

  3. blogunuza sosyal bir platform vasıtasıyla ulaştım ve sık kullanılanlara ekledim.başarılarınızın devamını diliyor ve yeni yazılarınızı bekliyorum …sevgiler

  4. Mail adresinizi alabilir miyim acaba Sibel Hanım? Bitirme tezimi yazıyorum ve sizinle iletişim kurmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir